FAQ

Kdy a kde se konference koná?

Konference se bude konat online.  Pro aktivní účastníky s přednáškou je povinnost přijet na místo konání konference, které bude na adrese Na Bojišti 3, Praha 2, PSČ 121 08. Tato povinnost se nevztahuje na aktivní účastníky s posterem.

Pasivní účastníci se konference mohou účastnit pouze online.

Všem registrovaným účastníkům bude 2 dny před konáním konference zaslán link s přihlašovacím heslem.


Jak se mohu na konferenci přihlásit?

Na konferenci je možné se registrovat jako posluchač bez příspěvku, nebo jako aktivní účastník s příspěvkem zde. Registrace na konferenci probíhá prostřednictvím vyplnění online registračního formuláře s povinností platby. Aktivní účastníci se musí zaregistrovat do 11. 1. 2021.


Kdy mám odevzdat prezentaci nebo poster?

Přednášející (aktivní účastníci) s přednáškou mají povinnost se dostavit na místo konání konference. Vaše prezentace bude sdílena online v době konání Vaší přednášky. Prezentaci je nutné předat organizátorům konference před konáním Vaší přednášky.

Poster je nutné zaslat před samotným konáním konference nejpozději do 5. 2. 2021 na e-mailovou adresu qak2021@gmail.com.


Dostanu potvrzení o účasti?

Každý účastník získá certifikát po konání konference – potvrzení o aktivní/pasivní účasti prostřednictvím e-mailové adresy, kterou uvede při registraci.


Nemohu se účastnit konference. Kde se mám odhlásit a jak je to s platbou resp. storno poplatkem?

Případné odhlášení z konference můžete provést na e-mailu qak2021@gmail.com. Uhrazená částka se nevrací, ale na konferenci se může dostavit Vaše kolegyně/Váš kolega místo Vás.


Kdy bude zveřejněn program konference?

Program konference bude v druhé polovině ledna 2021.


Bude organizován společenský program?

Z důvodu epidemiologické situace není naplánován společenský program.


V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese qak2021@gmail.com